Gabinet

Klinika DENTATOR, w której leczeni są niepełnosprawni pacjenci w ramach programu „Kierunek: Uśmiech”, to nowoczesna placówka stomatologiczna znajdująca się w prestiżowej Poliklinice Kostelní w centrum Ostrawy –  zaledwie 1 godzinę drogi z Katowic, niecałe 2 godziny z Krakowa i 2,5 godziny z Wrocławia. 

To pierwszy tego typu ośrodek stomatologiczny w Czechach, który został w pełni przystosowany do leczenia osób niepełnosprawnych z Polski.  Twórcą gabinetu jest dr Piotr Borowski – polski stomatolog i implantolog od wielu lat prowadzący także swoją praktykę w Polsce. 

Zespół kliniki to doskonale przygotowani i wykwalifikowani specjaliści - polscy i czescy lekarze stomatolodzy, anestezjolog, a także asystentki stomatologiczne i opiekunowie pacjenta, wspierający pacjentów na każdym etapie leczenia. 

Klinika DENTATOR w Ostrawie, to miejsce, w którym osoby niepełnosprawne mogą liczyć na wysoką jakość leczenia w standardzie znanym z prywatnych klinik dentystycznych. W swojej pracy ośrodek od początku na pierwszym miejscu stawia na komfort wizyty i jakość leczenia pacjenta.  

NOWA PLACÓWKA - Od 2018 roku działamy w czeskim mieście Náchod , również w pobliżu granicy polsko-czeskiej. 

Kilka zdjęć z naszego gabinetu:

Bezpłatny parking

Klimatyzacja

Windy w ośrodku

Udogodnienia

Leczenie w narkozie

Refundacja NFZ

Powered by Mobile Management